Kia Ceed

Czy wiesz, że to właśnie Kia jest jednym z najczęściej wybieranych modeli aut, jakie poruszają się po polskich drogach? Okazuje się, że te pojazdy mechaniczne świetnie sprawdzają się do podróżowania po mieście, ale też na dużych dystansach. Są wygodne, komfortowe, niezawodne, szybkie, do tego wysoce reprezentacyjne. Co ciekawe, nowa Kia Ceed oferuje dużo więcej – moc sportowych wrażeń, pełną energię i jeszcze większe osiągi. Czego trzeba więcej w ramach posiadania auta, zarówno prywatnie, jak i do rozwoju biznesowej floty samochodów? Jeśli chcesz jeszcze lepiej poznać najnowszy model Kia Ceed, który właśnie pojawił się w Polsce, koniecznie przeczytaj poniższą charakterystykę.

Kia Ceed – dla poszukiwaczy sportowych wrażeń

Kia Ceed GT, bo właśnie o tym modelu mowa, to wariant doskonały dla poszukiwaczy mocnych wrażeń podczas jazdy, ale jednocześnie szukających optymalnych warunków do podróżowania w najlepszym komforcie oraz bezpieczeństwie. Właśnie te cechy są typowe dla sportowej Kia Ceed. A co ją wyróżnia? Sportowy charakter widoczny jest, jeśli uwagę zwrócimy na spłaszczoną kierownicę, 18 calowe obręcze kół i dynamiczna sylwetka. Wnętrze zachwyca skórzaną tapicerką z wyjątkowymi przeszyciami, do tego dodano elektroniczny panel dotykowy i oczywiście fotele w typie sportowym.

Kia Ceed – dane techniczne

Kia Ceed to nie tylko akcent sportowy, ale przede wszystkim komfort w najlepszym wydaniu. Nabywcy mogą liczyć na światła w technologii LED, system dostępu bezkluczykowego, ekran z nawigacją, zestaw audio JBL, bezprzewodową ładowarkę oraz cały zestaw systemów, dzięki którym podróżowanie jest w pełni bezpieczne. Wspomnieć tutaj należy o systemie monitorowania martwego pola, autonomicznego hamowania czy też powiadamiania o zmęczeniu kierowcy. Do tego asystent jazdy w korku, tempomat i system utrzymania pasa ruchu. Wszystko to sprawia, że nowa Kia Ceed prowadzi się nienagannie i z lekkością.

Ile trzeba zapłacić za te sportowe emocje w świetnym stylu? Ile kosztuje najnowszy model Kia Ceed? Cena oczywiście uwarunkowana jest od parametrów, jakie dobierze jego nabywca, bo producent umożliwia wybór optymalnego wyposażenia pojazdu, dzięki czemu spełnia potrzeby tych najbardziej wymagających. W podstawowej wersji ten samochód można nabyć już za 102 000 złotych.

Kia Ceed – leasing jako finansowe wsparcie dla firm

Cena tego auta nie jest niska, ale nie zniechęca to fanów sportowej motoryzacji od realizacji tej inwestycji. Okazuje się zresztą, że nie trzeba posiadać własnych oszczędności, by Kia Ceed stała w prywatnym garażu – wystarczy zaciągnąć kredyt samochodowy na atrakcyjnych warunkach. Firmy mogą zaś korzystać z finansowania, jakim jest leasing. To alternatywa dla zobowiązania kredytowego, która łączy spłacanie comiesięcznych rat z opcją swobodnego użytkowania samochodu. Fakt, że leasingobiorca nie staje się od razu właścicielem tego pojazdu mechanicznego, nie przeszkadza, bo może go wykupić już po uregulowaniu ostatniej raty leasingowej. Walorem jest zaś na pewno fakt, że koszty rat leasingowych mogą być wliczane w wydatki prowadzenia działalności gospodarczej, co znacznie obniża konieczne do regulowania podatki.

Leasing na firmę Kia Ceed to też możliwość rozwoju samochodowej floty szybko i bez zbędnych formalności czy też skomplikowanej i skrupulatnej weryfikacji zdolności finansowej. To także szansa na otrzymanie licznych bonusów, w tym darmowego serwisowania, taniego ubezpieczenia OC i AC czy też zniżek na paliwo.

Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z opcji leasingowania nowej Kia Ceed, powinni też wiedzieć, że wszelkie formalności załatwią w jednym miejscu – salony samochodowe oraz dealerzy samochodów na rynku pierwotnym bardzo często współpracują z firmami leasingowymi. A jeśli nowy model nie jest w zakresie możliwości właściciela firmy, leasing można wziąć również na pojazdy mechaniczne z rynku wtórnego, na przykład w komisie.

Kia Ceed – opinie tych, którzy wybrali najnowszy model

Warto umówić się chociażby na jazdę próbną, by sprawdzić, jak prowadzi się Kia Ceed. Opinie osób, które skorzystały z tej opcji albo mają to szczęście i posiadają ten pojazd mechaniczny, wskazują na jego wyjątkowość. Większość docenia sportowy szyk, ale jednocześnie wskazuje na solidne wyposażenie i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Pamiętajmy jednak, że producent nie zrezygnował jednocześnie z czynników, które sprawiają, że Kia Ceed cieszy się uznaniem od wielu lat – to najwyższa jakość i zachowanie standardów największego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *