Peugeot 508

Peugeot 508

Sedan o maksymalnych osiągach, doskonałej stylistyce i komfortowym wyposażeniu – taki bez wątpienia jest Peugeot 508, który właśnie teraz wkracza na polski rynek w zupełnie nowej odsłonie. Wszyscy ci, którzy są wierni najlepszej jakości, ale liczą na innowacyjne rozwiązania technologiczne, powinni poznać ten model. Co więcej, Peugeot 508 jest teraz dostępny w atrakcyjnym leasingu, co sprawia, że na świetnych warunkach może być wykorzystywany nie tylko w celach prywatnych, ale również tych służbowych. Bez względu na rodzaj jego nabycia czy też przeznaczenie, w ramach jazdy po mieście czy na dalekich dystansach, to auto jest z całą pewnością godne uwagi. Przedstawiamy szczegółową charakterystykę najnowszego modelu.

Peugeot 508 – dane techniczne najnowszego modelu

Zaczniemy od ceny najnowszego modelu Peugeot 508, bo to priorytet dla tych, którzy cenią sobie jakość podróżowania, optymalny komfort, niezawodność oraz estetykę. Sedan, który oferują najlepsze salony samochodowe i dealerzy aut jest teraz dostępny od 124 000 złotych, wiele zależy od elastycznych wariantów, jakie nabywca może dopasowywać indywidualnie, w ramach własnych potrzeb i preferencji.

Co otrzyma właśnie za taką kwotę? To luksusowy sedan, który dostępny jest w opcji benzynowej albo hybrydowej dla jeszcze większej oszczędności i jazdy zgodnej z działaniami proekologicznymi. Silnik benzynowy charakteryzuje się mocą 180 KM, a ten hybrydowy 110 KM.  Peugeot 508 wyposażony jest w nowoczesną, elektroniczną i automatyczną skrzynię biegów. Uwagę warto zwrócić na niską emisję CO2, która w przypadku tego modelu jest niezwykle niska i zgodna z wytycznymi WLTP.

Producenci Peugeot 508 postawili również na bezpieczeństwo. Ten sedan wyposażony został w kamerę na podczerwień, która uchwyci pieszych, zwierzęta i inne przeszkody w ramach optymalnego hamowania innych manewrów podczas jazdy. Wydaje sygnały ostrzegawcze, które pozwalają na szybką i nienaganną reakcję kierującego.

Peugeot 508 – stylistyka, która robi wrażenie

Co jeszcze jest ważne w przypadku Peugeot 508? Dane techniczne to jedno, ale liczy się też wyposażenie i design, zgodnie z największymi wymaganiami potencjalnych odbiorców. Muskularna sylwetka, niskie nadwozie, atletyczne linie, które łączą elegancję, wizerunek sportowy, a jednocześnie lekkość i nowoczesność wyglądu najlepszych sedanów. Do tego otwierany dach, drzwi bez obramowania szyb i ledowe reflektory. Uwagę zwraca też wyposażenie wewnętrzne, a przede wszystkim kompaktowa kierownica, system komputerów oraz wirtualne, zegary i panel dotykowy. Wszystko to sprawia, że jazda tym samochodem jest rzeczywiście przyjemnością w najlepszym wydaniu.

Peugeot 508 – leasing, by rozwijać flotę aut

Nie ma wątpliwości, że to właśnie sedany są najczęściej nabywanymi pojazdami mechanicznymi w ramach rozwijania floty służbowych aut. Są wygodne, do tego bezpieczne i reprezentacyjne. Dzięki temu jazda po mieście, ale też dalekie delegacje odbywają się w najlepszym komforcie, przy zachowaniu optymalnego luksusu i wygody.

Nic dziwnego, że coraz więcej firm chce nabywać Peugeot 508. Leasing to z kolei najlepsze narzędzie, by móc nabywać ten samochód bez konieczności inwestowania środków finansowych przedsiębiorstwa. Okazuje się, że to ta forma finansowania staje się coraz częściej wybierana, a tradycyjny kredyt samochodowy odchodzi do lamusa. Warto przybliżyć więc zakres leasingu dla firm, by już niedługo każdy biznes mógł zostać rozwinięty właśnie w tym zakresie.

Leasing mogą nabywać firmy, ale niekoniecznie tylko te o ugruntowanej już pozycji na rynku. Coraz częściej firmy leasingowe oferują swoje usługi także tym nowym podmiotom, które dopiero wkraczają w biznesowy sektor danego rodzaju.

Główną zaletą, jaką charakteryzuje się leasing, jest to, że raty leasingowe mogą być wrzucane w koszty prowadzonej działalności, dzięki czemu przedsiębiorca płaci mniejsze podatki. To walor, który staje się priorytetem, nawet w obliczu informacji, iż leasingobiorca nie od razu staje się właścicielem pojazdu mechanicznego, ale jedynie go dzierżawi. Umowa własności może być przeniesiona dopiero wtedy, gdy spłacona zostaje ostatnia rata leasingowa.

Co ważne, najnowszy model Peugeot 508 również może być wzięty w leasing, a biznes zyskuje dzięki takiej operacji nie tylko kolejny samochód nowej generacji. Wraz z podpisaniem umowy liczyć można na darmowe serwisowanie, ubezpieczenie na atrakcyjnych warunkach, zniżki paliwowe czy na asortyment motoryzacyjny. Pamiętajmy również, że każdy leasingobiorca może negocjować warunki umowy, dzięki temu korzystanie z tego auta przebiegać będzie zgodnie z jego potrzebami.

Peugeot 508 w najnowszej wersji jest już dostępny na polskim rynku. Jeśli szukasz sedana, który spełni Twoje oczekiwania, umów się na jazdę próbną i doceń nowoczesne rozwiązania, jakie w nim zastosowano. Jesteśmy pewni, że już niedługo właśnie tym samochodem wybierzesz się w długą podróż albo będziesz przemieszczał się po miejskich drogach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *