leasing na samochód, leasing samochodowy

Gdzie Leasing konsumencki

Leasing konsumencki samochodu

W ramach Leasingu 2017 konsumenckiego osoby fizyczne będą korzystać najczęściej z leasingu samochodu, jako alternatywy dla kredytu samochodowego. Ważną kwestią jest ubezpieczenie samochodu w leasingu konsumenckim. Dotychczas osoba prywatna ubezpieczając auto na kredyt samochodowy musiała korzystać ze swoich zniżek. Gdy osoba taka nie posiadała takich zniżek, musiała liczyć się z dużymi kosztami składek ubezpieczeniowych komunikacyjnych. Ponieważ w leasingu konsumenckim to firma leasingowa jest własnością samochodu, może ona zaproponować Klientowi ubezpieczenie samochodu w ramach pakietów wynegocjowanych z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Zobacz gdzie leasing konsumencki

W niektórych firmach leasingowych nabywający w leasingu samochody używane będą z pewnością mogli liczyć na bezpłatną wstępną wycenę używanego samochodu, który zamierzają nabyć w ramach leasingu konsumenckiego. Większość firm leasingowych dokonuje takich wycen za odpłatnością, ale niektóre nie żądają takich opłat. O ofertę leasingu konsumenckiego możesz poprosić za pośrednictwem formularza zapytania lub kalkulatora leasingowego.

Rekomendacja T a leasing konsumencki

Kolejną dobrą wiadomość mamy dla Klientów, którzy w świetle obecnych przepisów ostrożnościowych Rekomendacji T, nie posiadają zdolności kredytowej. Firmy leasingowe nie są bankami, dlatego nie obowiązują ich obostrzenia w ocenie Klientów i przyznawaniu leasingu samochodu, w oddawaniu samochodów w leasing konsumencki. Oznacza to, że leasing konsumencki będzie udzielany każdemu bez zbadania ryzyka związanego z oddaniem auta w leasing Klientowi. Na pewno też zostaną wprowadzone limity związane z maksymalną wartością samochodu, jaki może zostać wyleasingowany na podstawie umowy leasingu konsumenckiego.

Konsultacje merytoryczne / polecany kalkulator leasingowy