leasing na samochód, leasing samochodu

Hyundai Xi 35 – SUV w leasingu i kredycie

Leasing Hyundai ix35 jest najszybciej sprzedającym się modelem w historii firmy, a jego popularność nie maleje. W 2012 roku sprzedano 87 tysięcy samochodów. Był to pierwszy model, w którym zastosowano nowy język projektowania marki Hyundai określany, jako Fluidic Sculpture (opływowa rzeźba). Obecny ix35 kontynuuje ten kierunek, zachowując także wyjątkowo charakterystyczny element stylizacji opary na sześciokątnym grillu.

Po trzech latach od premiery, ix35 zostanie zastąpiony w salonach bardziej wydajną i zaawansowaną technologicznie wersją. Według informacji prasowej, na wyposażeniu znajdzie się lepszy układ napędowy, w tym silnik benzynowy o pojemności 2.0-litra GDI. Jednostka zapewni większą moc i lepszą wydajność 2-litrowej jednostki ze starszego modelu. W silniku Diesla pojawi się natomiast „zielona technologia”, czyli niskociśnieniowy system recyrkulacji spalin (LP-EGR). By sfinansować zakup auta wystarczy oświadczenie o dochodzie i wkład własny 1% wartości. Leasing dla firm i leasing konsumencki Hyundaia oraz kredyt na samochód otrzymasz poprzez najtańszy hyundai leasing-kalkulator.pl

Poprawie uległ tez układ kierowniczy wyposażony w system FLEX STEER, pozwalający wybrać jeden z trzech stylów jazdy: Comfort, Normal i Sport, umożliwiający zmianę siły wspomagania kierownicy w zależności od preferencji kierowcy. O dobrą widoczność zadbają biksenonowe reflektory. We wnętrzu samochodu zastosowano nowej jakości materiały oraz zmodyfikowano elementy wykończenia. Oficjalny debiut odbędzie się na Salonie Samochodowym Genewa 2013.