Bez kategorii

Kalkulator leasingu i najmu Nr 1

Kalkulator leasingu i najmu długoterminowego

W ostatnim czasie w polskim internecie pojawiło się wiele różnych stron które chwalą się posiadaniem „kalkulatorów leasingowych”. Jednak po przyjrzeniu się większości z tych narzędzi okazuje się, że to tylko chwyt marketingowy – większość z tych stron nie tylko nie posiada prawidłowych rozbudowanych kalkulatorów leasingowych ale też w ogóle nie pozwala zorientować się we wstępnych kosztach leasingu. Takie które faktycznie są przydatne dla klientów można policzyć na placach jednej ręki. Większość z nich liczy tzw. leasing klasyczny z 1% wykupem auta.

Tymczasem na rynku coraz bardziej staje się popularna forma leasingu z dużym wykupem oraz najmu długoterminowego, zwanego inaczej Full Service Leasing. W tych przypadkach o kalkulatory leasingowe już bardzo trudno.  Pozytywnie w internecie wyróżnia się pod tym względem strona kalkulator-leasingowy.pl gdzie nie tylko można znaleźć prawidłowo działający, rozbudowany kalkulator leasingu samochodów, maszyn ale również kalkulator najmu długoterminowego z dużym wykupem. Prawdę mówiąc ciężko znaleźć coś lepszego niż ten kalkulator.

Polecamy zajrzeć na stronę kalkulator-leasingowy.pl Znajdziecie tam wiele porad leasingowych, profesjonalny kalkulator gdzie można samodzielnie wybrać rodzaj sprzętu, opłatę wstępną, okres leasingu oraz wielkość wykupu w leasingu lub w najmie. Istnieje możliwość przesłania następnie prostego zapytania do doradcy leasingowego, który przedstawi konkretną ofertę oraz odpowie na wszystkie pytania związane z leasingiem.

Konsultacje merytoryczne / polecany kalkulator leasingowy