leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

LEASING AUDI

Leasing Audi

Klienci biznesowi jako swoją markę firmową bardzo często wybierają samochody AUDI, które często biorą w LEASINGU. Marka oferuje leasingi fabryczne , jednak często Klienci mogą dostawać lepsze oferty na leasing Audi w firmach leasingowych poza salonem samochodowym, np. online – jak leasing-kalkulator.pl lub przez doświadczonych brokerów. Procedura udzielenia leasingu na AUDI jest łatwa. Należy wejść na stronę , wypełnić formularz kontaktowy. Doradca leasingowy przygotuje ofertę leasingu samochodowego i prześle ją Klientowi na adres email. Warto korzystać z doradców leasingowych z doświadczeniem, którzy pracują na przykład w portalu kalkulator-leasingowy.pl

Samochody marki AUDI bardzo często kupowane są w leasingu samochodowym w procedurze uproszczonej. Klienci cenią sobie przede wszystkim leasing auta bez dokumentów finansowych, z niską wpłatą własną oraz niską ratą leasingową. Dla samochodów o wartości do 100.000 netto wystarczy 1% wkładu własnego, a jeśli chcemy w leasingu AUDI luksusowe to nawet przy 300.000 zł otrzymamy je w procedurze uproszczonej po wpłacie 20% wartości. Leasing na AUDI może być przyznany nawet na okres 7 lat. Największym powodzeniem kupujących cieszy się przede wszystkim leasing AUDI A4, AUDI A6 oraz AUDI A3.

Klienci równie często biorą kredyt na AUDI , chociaż osoby prywatne w niektórych firmach leasingowych mogą dostawać zarówno leasing na firmę jak i leasing dla osób prywatnych czyli leasing konsumencki.

Jeśli Leasingobiorca będzie zainteresowany ofertą na AUDI, poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z Doradcą można złożyć wniosek leasingowy na samochód na  Następnie Leasingobiorca otrzymuje Decyzję Leasingową a klient zamawia wybrane auto w salonie, jeśli jeszcze tego nie zrobił. Doradca przygotowuje dokumenty umowy leasingu samochodu na wybrany model AUDI, podpisuje umowę z Klientem oraz pobiera od sprzedawcy dokumenty pojazdu. Po zarejestrowaniu i ubezpieczeniu samochodu przez doradcę leasingowego, Klient może odebrać auto z salonu. Całość procedury trwa do 5 dni roboczych.

Leasing samochodowy Niski Procent na AUDI poza salonami samochodowym może być nawet kilka % tańszy niż decyzja o finansowaniu w salonie samochodowym, co warto rozważyć. Niektóre firmy leasingowe mają rozbudowany pakiet ofert dla klientów. Są wśród nich na przykład oferty Leasing z Ubezpieczeniem Umowy GAP,  Leasing 1% na AUDI, Leasing Niska Rata na AUDI do 7 lat. W czasie wakacji niektórzy kuszą Klienta promocjami, np. Leasing 2 raty po 1 zł. Bardzo dobrą ofertę leasingu na AUDI można otrzymać poprzez portal