leasing na samochód

Leasing Citroen

Leasing Citroen

Leasing na Citroen, to bardzo często wybierana forma finansowania zakupu samochodów tej uznanej w Polsce marki samochodowej. Co prawda salony oferują swój leasing Citroen, ale warto rozejrzeć się wśród ofert rynkowych, gdyż często można znaleźć lepsze warunki finansowe na leasing na Citroena. Oferują je bankowe firmy leasingowe, więc nie ma problemu z wiarygodnością leasingu.

Obecna oferta najlepszych firm leasingowych jest bardzo szeroka – Leasingobiorca może sfinansować zakup każdego modelu Citroena – Leasing Citroen Jumper, Berlingo, C4, C5, Picasso, Grand Picasso – często w procedurze uproszczonej bez zbędnych formalności. Dla przykładu możliwy jest leasing samochodu już od 1% wkładu własnego. Najlepszą kalkulację i ofertę leasingu przesyłam obecnie Klientom doświadczony serwis- od 20 lat na rynku – kalkulator-leasingowy.pl Niską ratę można sobie zapewnić na kilka różnych sposobów – jednym z nich jest wydłużenie okresu leasingu, nawet do 7 lat, przez co rata leasingowa jest bezkonkurencyjnie niska. Inny sposób to podniesienie wartości końcowej wykupu samochodu które w leasingu standardowym może wynieść 10, 20 lub nawet 30%. Kolejną opcją taniego leasingu, w którym na dodatek Leasingobiorca nie musi martwić się nawet o serwis czy naprawy samochodu jest najem długoterminowy – klient deklaruje szacunkowy roczny przebieg i na tej podstawie firma leasingowa ustala wartość końcową auta. Różni się ona w zależności od stąpania zużycia samochodu i może wynosić od 20 do nawet 60%. Po zakończeniu podstawowego okresu najmu długoterminowego Klient może zdecydować czy chce auto wykupić czy pozostawić firmie leasingowej.

Dla klientów zainteresowanych leasingiem samochodów Citroen o większej wartości, powyżej 100 tys zł netto są przygotowane oferty na Leasing Premium 1%, to jest leasing o dodatkowo zmniejszonym oprocentowaniu, w którym ryzyko firmy leasingowej rekompensowane jest przez większy udział własny klienta – od 20% wzwyż. Dzięki temu rata leasingowa jest niespotykanie niska i całkowity koszt leasingu może wynieść zaledwie 1% rocznie!

Leasing obejmuje zarówno samochody nowe jak i używane oraz demonstracyjne. Zapytaj o ofertę leasingową.

Oprócz finansowania zakupu samochodu w leasingu, Leasingobiorca powinien wiedzieć, że auto musi być oczywiście ubezpieczone w zakresie AC/OC/NW – leasing proponuje własne ubezpieczenia ale możliwe jest również ubezpieczenie leasingowanego Citroena we własnym zakresie przez Leasingobiorcę, po akceptacji warunków ubezpieczenia przez firmę leasingową. Często salony samochodowe dają ciekawe pakiety ubezpieczeń na 1 rok, z tym że jeśli Leasingobiorca chce rozbić składkę ubezpieczenia na raty lub wliczyć ją w raty leasingowe to jest to możliwe – ale tylko przy ubezpieczeniu za pośrednictwem firmy leasingowej.

Ważną sprawą dla Leasingobiorcy jest bezpieczeństwo umowy leasingowej na Citroen i możliwość jej spłaty w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, kradzieży, kasacji – szkody całkowitej na pojeździe. W taki przypadku umowa leasingowa musi zostać zakończona i rozliczona. Zdarzają się sytuacje kiedy Leasingobiorca musi dopłacić pewną kwotą ponieważ suma odszkodowania z ubezpieczenia AC nie wystarcza na pokrycie leasingu. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie leasingu GAP Finansowy. Polega ono na tym, że w razie wystąpienia niedopłaty do rozliczenia leasingu, kwota ta regulowana jest nie przez Klienta a przez ubezpieczenie GAP. Jest to jednak rozwiązanie połowiczne, ponieważ Leasingobiorca spłaca leasing, nie płaci pozostałych rat leasingowych ale też nie ma samochodu który uległ szkodzie. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie leasingu GAP Fakturowy, w którym wypłacana suma odszkodowania komunikacyjnego oraz GAP stanowić będzie zawsze! Równowartość ceny zakupu auta, niezależnie od czasu wystąpienia i aktualnej wartości samochodu, nawet w 5 roku leasingu i utraty wartości samochodu Citroen. Zapraszamy do zapytania o ofertę leasingową.