leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

LEASING HONDA

LEASING SAMOCHODU HONDA

Leasing samochodowy na samochody Leasing HONDA Civic, HONDA Civic Tourer,  HONDA Accord,  HONDA CRV, to świetna forma finansowania samochodów Honda dla firmy. Najczęściej samochody leasingowane są w formie leasingu operacyjnego. Tylko u nas otrzymasz Leasing na Hondę na 1% wkładu własnego, nawet do 7 lat, bez dokumentów finansowych! Najbardziej konkurencyjna oferta leasingu samochodu na Hondę na rynku. Weź leasing na Hondę  i ciesz się z nowego auta.

Minimalny wkład własny 1%, okres finansowania do 7 lat!  Leasing niska rata bez PIT i zaświadczeń.

Do kwoty zaangażowania 150 tys złotych netto  wystarczą dowody osobiste (dla wolnych zawodów do 250 tys netto).  Nasz leasing samochodu to również bezpłatny pakiet usług: Karta paliwowa BP/Statoil,  Konto bankowe, Serwis Leasing Plus, Platforma Zarządzania Umową.

Leasing operacyjny samochodu jest najbardziej powszechnym rodzajem leasingu. Ponieważ samochód Honda w okresie obowiązywania umowy cały czas wchodzi w skład majątku leasingodawcy, więc to jemu przysługuje prawo do dokonywania odpisów amortyzacyjnych w zakresie przedmiotu leasingu. Natomiast Leasingobiorca ma prawo do zaliczania w koszt prowadzenia działalności gospodarczej wszelkich opłat ponoszonych z tytułu umowy leasingu na Hondę na rzecz firmy leasingowej. Podatek VAT doliczany jest w leasingu operacyjnym do każdej raty leasingowej. Po wygaśnięciu umowy leasingu korzystający (czyli leasingobiorca) może wykupić na własność przedmiot leasingu. Leasing operacyjny stosowany bywa najczęściej do leasingu samochodów, maszyn i urządzeń które są kupowane na fakturę z pełnym VAT (np. nowe samochody Honda). Transakcja taka jest najbardziej opłacalna. W przypadku firm, leasing może mieć formę leasingu operacyjnego lub finansowego, natomiast w leasingu konsumenckim (dla osób prywatnych) możliwy jest tylko leasing operacyjny. Podatek VAT można odliczyć w wysokości 50% lub 100%. Zapytaj o najlepszą bankową ofertę leasingu na samochody Honda w leasingu.