leasing samochodu

Leasing Kalkulator rat wynajmu długoterminowego

Leasing Kalkulator rat wynajmu długoterminowego

Kalkulator Leasingowy Nr 1 wzbogacił swoją stronę o kalkulator leasingowy wynajmu długoterminowego. Taka usługa jest niedostępna nigdzie indziej w Internecie. Za jego pomocą firma zainteresowana kalkulacja leasingu lub wynajmu może samodzielnie obliczyć wstępne założenia i parametry oferty leasingu z wysokim wykupem. Kalkulator podaje wstępne założenia wkładu własnego, możliwego okresu leasingu oraz umożliwia swobodne balansowanie wielkością wykupu – w leasingu standardowym od 1 do 30%, natomiast w wynajmie długoterminowym od 30 do 60% wartości.

Należy sobie jednak zdawać sprawę, że wycena wartości końcowej w finalnej ofercie leasingu oraz wynajmu długoterminowego należy do wykwalifikowanego doradcy leasingowego oraz po złożeniu wniosku do działu wycen i analityków firmy leasingowej. Dlatego kalkulator jest bardzo pomocny w oszacowaniu możliwych wariantów leasingu i najmu długoterminowego ale nie zastępuje Doradcy leasingowego. Wynajem długoterminowy dostępny jest niestety tylko dla prowadzących działalność gospodarczą.

Obliczenie raty leasingu

Kontakt z doradcą leasingowym jest bardzo prosty, wystarczy ustawić w kalkulatorze leasingu opcję i parametry leasingu jakie przypadły nam do gustu i uzupełnić kilka podstawowych danych kontaktowych. Następnie można wysłać zapytanie za pomocą systemu do doradcy leasingowego kalkulatora leasingowego. W ciągu 24 do 48 godzin otrzymamy ofertę oraz możliwość rozmowy z profesjonalnym doradcą leasingowym.

Kalkulator leasingowy Nr 1 na bieżąco współpracuje lub monitoruje warunki i ofertę leasingu najlepszych 10 firm leasingowych w Polsce. Portal prowadzony jest przez profesjonalnych doradców leasingowych nawet z 20 letnim doświadczeniem w branży leasingowej.

Source: Konsultacje merytoryczne / polecany kalkulator leasingowy