leasing na samochód

Leasing KIA 2015

Leasing samochodu KIA 2015

Leasing KIA  – Firma KIA w ostatnich latach wyrobiła sobie w Polsce świetną markę wśród samochodów atrakcyjnych stylistycznie, niezawodnych i niedrogich dostępnych w atrakcyjnym leasingu lub kredycie. Jej modele należą do czołówki aut najlepiej sprzedających się w danych segmentach rynku. Największym powodzeniem cieszą się modele Kia Ceed, Kia Sportage i Kia Venga. Samochody Kia objęte są najdłuższą w Polsce gwarancją na 7 lat.

Samochody Kia można nabyć za pomocą leasingu KIA w procedurze uproszczonej. Oznacza to, że udzielenie leasingu na kia nastąpi na oświadczenie i dowód osobisty, bez dokumentów finansowych. Leasing może być udzielony zarówno na firmę jak i na osobę prywatną w tzw. Leasingu konsumenckim. Dla osób prywatnych mamy również kredyt samochodowy na Kia.

Aby wziąć w leasing samochód marki KIA nie trzeba dysponować dużą gotówką – wystarczy tylko 1% wartości auta. Niską ratę zapewnić może obniżone oprocentowanie w tzw. Leasingu Niski Procent na Kia w getinautoleasing.net lub wydłużenie okresu leasingu nawet na 7 lat przez co rata będzie bardzo mała.

Dla tych firm które chciały by wymieniać swoje auto co 3-5 lat na nowe możemy zaproponować Leasing z Serwisem i dużą wartością końcową – polega to na tym, że w czasie podstawowego okresu leasingu Leasingobiorca wpłaca tylko utratę wartości samochodu. Po zakończonym leasingu zostaje mu podjęcie decyzji czy chce dane auto wykupić (spłacić pozostałą część wartości), oddać i na przykład wziąć leasing na nowe czy też wskazać innego nabywcę. Dodatkowym atutem leasingu z serwisem na KIA jest to, że w czasie całego okresu leasingu firma leasingowa pokrywa wszystkie koszty serwisowania samochodu.

Umowę leasingu na KIA można ubezpieczyć od zdarzeń losowych przez Ubezpieczenie GAP – ubezpieczenie leasingu samochodu GAP pozwala spać spokojnie w razie kradzieży, kasacji lub zniszczenia auta – leasing zostanie spłacony z ubezpieczenia GAP, lub w opcji Gap Fakturowy Leasingobiorca otrzyma równowartość ceny zakupu nowego auta.

Leasing na KIA na preferencyjnych warunkach leasingu można otrzymać poprzez portal  – niski wkład własny, niska rata i niewielkie oprocentowanie w procedurze uproszczonej pozwalają cieszyć się ze swojego nowego samochodu KIA.