leasing na samochód

Leasing Mazda 2017

Leasing Mazda 2017. Mazda 3 oraz 6 w leasingu Mazda. Marką samochodową, która cieszy się obecnie ogromny zainteresowaniem kupujących lub leasingujących samochody jest MAZDA. Samochody MAZDA bardzo często kupowane są w leasingu samochodowym. Klienci cenią sobie przede wszystkim leasing auta w procedurze uproszczonej (bez dokumentów finansowych), z niską wpłatą własną oraz niską ratą leasingową dzięki temu, że leasing na MAZDĘ może być przyznany nawet na okres 7 lat.

Mazda w leasingu dla firm

Obecnie najlepsze firmy leasingowe mają rozbudowany pakiet ofert dla klientów. Można tutaj wymienić choćby Leasing z Ubezpieczeniem Umowy GAP, Leasing 1%, Leasing Niska Rata na 7 lat czy Leasing z bezpłatną kartą paliwową i kontem bankowym. W okresie wakacyjnym niektórzy kuszą Klienta promocjami, np. Leasing 2 raty po 1 zł. Bardzo dobrą ofertę leasingu samochodów MAZDA można otrzymać poprzez portal kalkulator-leasingowy.pl Największym powodzeniem kupujących cieszy się przede wszystkim leasing MAZDY 6 oraz MAZDY 3. Klienci równie często kredytują samochody, chociaż osoby prywatne w niektórych firmach leasingowych jak Getin Leasing mogą otrzymać zarówno leasing na firmę jak i leasing dla osób prywatnych czyli leasing konsumencki. Jego zaletą są niskie koszty oraz procedura uproszczona gdzie nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach. Często na leasing konsumencki decydują się osoby które nie spełniają już kryterium zdolności kredytowej na kredyt samochodowy.

Leasing fabryczny Mazdy czy własna firma leasingowa

Salony samochodowy MAZDY oferują leasingi fabryczne, jednak często Klienci mogą otrzymać znacznie lepszą ofertę w firmach leasingowych poza salonem samochodowym, np. online – jak  lub przez doświadczonych brokerów jak kalkulator-leasingowy.pl Procedura udzielenia leasingu na MAZDĘ jest tutaj bardzo prosta – wystarczy wejść na stronę , wypełnić formularz kontaktowy z preferowanymi warunkami leasingu samochodowego. Doradca leasingowy przygotuje ofertę i prześle ją Klientowi na wskazany adres email . Można ustalić również dodatkowe szczegóły. Jeśli Klient będzie zainteresowany ofertą poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z Doradcą można złożyć wniosek. Warto korzystać z usług doświadczonych doradców leasingowych. Następnie Klient otrzymuje Decyzję Leasingową.

Zasadą jest, że to klient zamawia konkretne auto w salonie. Doradca przygotowuje dokumenty umowy leasingu samochodowego, podpisuje umowę z Klientem oraz pobiera z Salonu dokumenty samochodu i fakturę zakupu. Po zarejestrowaniu, zapłacie i ubezpieczeniu samochodu przez doradcę leasingowego, Klient może odebrać swoje auto z salonu. Preferencyjny leasing samochodowy poza salonami samochodowymi może być nawet 5% tańszy niż transakcja załatwiana poprzez salon samochodowy, warto o tym pamiętać.

Konsultacje merytoryczne / polecany kalkulator leasingowy