leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing na samochód demonstracyjny

Leasing na samochód demonstracyjny od dealera

Zakup i finansowanie nowego samochodu to poważny wydatek w budżecie każdej firmy. Co zrobić by okazyjnie nabyć nowe auto? Leasing samochodu demonstracyjnego. Coraz częstszym rozwiązaniem jest poszukiwanie i zakup od dealera tak zwanego samochodu demonstracyjnego w leasing lub samochodu z poprzedniego rocznika.  Samochody demonstracyjne są to najczęściej pojazdy, które służyły do jazd próbnych dla Klientów salonu lub samochody testowe dla prasy z tzw. parku prasowego. Czasami zdarza się również, że samochód demo jest autem kilku miesięcznym, zarejestrowanym z symbolicznym przebiegiem, dzięki czemu jego cena jest dużo niższa. Warto rozważyć również zakup auta z ubiegłego rocznika. Co łączy je wszystkie to okazyjne ceny, za jakie można je nabyć w leasingu, kredycie lub za gotówkę. Za auto klasy średniej z przebiegiem kilkunastu tysięcy kilometrów można w zależności od marki i wyposażenia samochodu otrzymać upust cenowy w kwocie nawet 30 tysięcy złotych. Upusty zależą od marki i modelu, ceny samochodu, wyposażenia oraz dealera, z którym negocjujemy. No tak, ale dla większości firm leasingowych czy banków takie auto jest już używane, jest zarejestrowane w związku z czym trudno jest uzyskać najlepsze warunki finansowania zakupu.

Warunki leasingu samochodu demo

Pomagamy w leasingu samochodów demonstracyjnych na warunkach jak dla leasingu nowych samochodów. Jeśli cena netto nie przekracza 100 tys zł wystarczy minimalny wkład własny 1% wartości. Samochody nowe i demonstracyjne do wartości 300.000 zł netto oraz samochody z ubiegłego rocznika możemy pomóc sfinansować w procedurze uproszczonej bez dokumentów finansowych na niskiej marży, jak dla samochodów nowych. To się naprawdę opłaca.
Leasing samochodu nowego i demonstracyjnego może być udzielony na okres nawet do 7 lat, przez co rata leasingowa jest naprawdę niska. By być bezpiecznym, klient może ubezpieczyć spłatę i rozliczenie leasingu w przypadku szkody całkowitej poprzez wykupienie ubezpieczenia od straty finansowej GAP. Proponujemy też wznawiane rocznie pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, płatne jednorazowo lub ratalnie. Wybrane przez Leasingobiorcę auto nowe lub demonstracyjne kupimy u każdego dealera dowolnie wybranej przez Klienta marki.

Do umowy leasingowej dodajemy bezpłatnie Kartę Paliwową (odroczona płatność za paliwo, faktury i stan tankowań przez Internet) konto bankowe do rozliczeń umowy oraz pobranego paliwa oraz serwis leasing plus. Wystarczy wybranie odpowiedniego auta, ustalenie z Dealerem ceny oraz kontakt z nami. Drogą telefoniczną i mailową w ciągu jednego dnia Klient otrzymuje decyzję leasingową. W celu podpisania umowy przyjeżdżamy do Klientów. Zapraszamy