leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing na samochód z Serwisem

Oferta leasingu z bezpłatną usługą serwisową Leasing Plus oznacza bankowy leasing samochodu z obsługą serwisową bez dodatkowych opłat (pogwarancyjny serwis mechaniczny, opony, akcesoria, szybka likwidacja szkód, serwis szyb).

Likwidacja szkód komunikacyjnych poprzez załatwienie wszystkich formalności w jednym miejscu, nieodpłatnie samochód zastępczy na czas naprawy, szybka procedura uzyskania upoważnienia do odbioru odszkodowania.

Serwis mechaniczny samochodów w leasingu używanych czyli atrakcyjna, zryczałtowana stawka za standardowy przegląd, rabat na zakup części zamiennych, krótkie terminy przyjęcia na serwis w przypadku planowanego przeglądu, niezwłoczne przyjęcie pojazdu do serwisu w przypadku unieruchomienia pojazdu lub innych nagłych potrzeb, wynajem pojazdu zastępczego na czas naprawy (odpłatnie), usługa „door to door” (odpłatnie), gwarancja sieciowa na wykonane usługi i użyte części zamienne.

Serwis ogumienia to atrakcyjne warunki zakupu opon, wystandaryzowane warunki wymiany opon, możliwość przechowania opon i transportu w wyznaczone miejsce, usługa „door to doord” (odpłatnie). Dostawa zakupionych za naszym pośrednictwem nowych opon jest bezpłatna.

Serwis szyb w pakiecie Leasing Plus to – renomowani dostawcy szyb, największa w Polsce sieć serwisowa, serwis mobilny.