leasing samochodowy

Leasing na Seata 2015

Leasing SEAT

Leasing na samochód SEAT, to bardzo często wybierana forma finansowania zakupu samochodów tej uznanej w Polsce marki samochodowej. Co prawda salony oferują swój leasing Seat, ale warto rozejrzeć się wśród ofert rynkowych, gdyż często można znaleźć lepsze warunki finansowe na leasing SEAT. Oferują je bankowe firmy leasingowe, więc nie ma problemu z wiarygodnością leasingu.

Obecna oferta najlepszych firm leasingowych jest bardzo szeroka – Leasingobiorca może sfinansować zakup każdego modelu SEAT – często w procedurze uproszczonej bez zbędnych formalności. Dla przykładu możliwy jest leasing samochodu już od 1% wkładu własnego. Najlepszą kalkulację i ofertę leasingu przesyłam obecnie Klientom doświadczony serwis- od 20 lat na rynku – kalkulator-leasingowy.pl Niską ratę można sobie zapewnić na kilka różnych sposobów – jednym z nich jest wydłużenie okresu leasingu, nawet do 7 lat, przez co rata leasingowa jest bezkonkurencyjnie niska. Inny sposób to podniesienie wartości końcowej wykupu samochodu które w leasingu standardowym może wynieść 10, 20 lub nawet 30%. Kolejną opcją taniego leasingu, w którym na dodatek Leasingobiorca nie musi martwić się nawet o serwis czy naprawy samochodu jest najem długoterminowy – klient deklaruje szacunkowy roczny przebieg i na tej podstawie firma leasingowa ustala wartość końcową auta. Różni się ona w zależności od stąpania zużycia samochodu i może wynosić od 20 do nawet 60%. Po zakończeniu podstawowego okresu najmu długoterminowego Klient może zdecydować czy chce auto wykupić czy pozostawić firmie leasingowej.

Dla klientów zainteresowanych leasingiem samochodów Seat o większej wartości, powyżej 100 tys zł netto są przygotowane oferty na Leasing Premium 1%, to jest leasing o dodatkowo zmniejszonym oprocentowaniu, w którym ryzyko firmy leasingowej rekompensowane jest przez większy udział własny klienta – od 20% wzwyż. Dzięki temu rata leasingowa jest niespotykanie niska i całkowity koszt leasingu może wynieść zaledwie 1% rocznie!

Leasing obejmuje zarówno samochody nowe jak i używane oraz demonstracyjne. Zapytaj o ofertę leasingową.

  • Leasing Premium od 1% rocznie! Przy odpowiednim wkładzie własnym możesz otrzymać leasing na SEATA w procedurze uproszczonej, gdzie koszt leasingu to tylko 1% rocznie.
  • Okres finansowania do 7 lat! Najniższa rata leasingowa na SEATA to możliwość leasingu na 7 lat.
  • Leasing niska rata bez PIT od 20% wkładu własnego. Wkład własny na poziomie 20% gwarantuje otrzymanie leasingu bez zbędnych formalności, niezależnie od wartości auta.
  • Leasing z serwisem i dużym wykupem. Możesz też otrzymać leasing z kosztami serwisu w cenie oraz dużą wartością końcową. Po zakończeniu leasingu, w którym płacisz tylko za zużycie auta, możesz zdecydować czy chcesz zatrzymać samochód czy go wykupić.
  • Wkład własny nawet od 1% Na samochody o wartości netto do 100.000 zł minimalny wymagany wkład własny to tylko 1%.