leasing samochodu

Leasing Nissan Qashqai X-TRail Navara 2016

Leasing Nissan

Leasing Nissan Qashqai, NW200, X-TRail. Leasing na Nissana – w tym leasing nissan qashqai można otrzymać już przy wkładzie własnym 1% wartości. Nissanowi udało się zbudować drugą wersję swojego bardzo dobrze sprzedającego modelu Nissan Qashqai, która odnosi równie duży sukces co poprzednik. Leasing Nissan to bardzo popularna forma finansowania, zarówno leasing dla firm jak i leasing konsumencki dla osób prywatnych. I to mimo tego, że oferta silników jest dość ograniczona. Zwłaszcza dla tych, którzy wymagają nieco większego speedu od auta. Nie oszukujemy się, duża część nabywców Quashqai to kobiety, dla nich ważny jest spokój jaki daje leasing mobilny z serwisem lub niska rata leasingowa, nie obciążająca budżetu. Niska ratę leasingową zapewnia również możliwy długi okres leasingu na nowe auto, do 7 lat.

W ten układ, samochodu miękkiego i łatwego w prowadzeniu, wpisuje się też Qashqai. Mimo dużych kół zawieszenie dobrze wybiera nierówności i pozwala cieszyć się spokojem, zarówno na drogach nieutwardzonych, jak i na miejskich dziurach, które chętnie „połyka”, z rzadka tylko bujnąwszy podróżnymi. Finansowanie nissana można otrzymać w ciągu jednego dnia w formie leasingu operacyjnego lub leasingu mobilnego z serwisem i wysoką wartością końcową. Możliwy jest w  leasing nissan 103% bez dokumentów finansowych z odpowiednią większą wpłatą własną.

Wnętrze Nissana to typowy Japończyk. Ma wszystkie wady i zalety wnętrza aut z Kraju Kwitnącej Wiśni. Mam do dyspozycji systematyczny kokpit, bogato wyposażony, z prostymi i czytelnymi zegarami. Niestety również z twardymi i niezbyt urodziwymi plastikami (strasznie się błyszczą), które choć nie skrzypią, to sprawiają niezbyt przytulne wrażenie (do „wyboru” mamy wnętrze szare). Można się jednak do tego przyzwyczaić. Dla rodziny, która dużo podróżuje, i nie ma zapędów do sportowej jazdy, będzie w sam raz. Jest wygodny, komfortowo się prowadzi i ma zapas mocy, potrafiąc być przy tym ekonomiczny. Niestety, jest też nieco „pontonowy” i ma dziwną charakterystykę przyrostu mocy, co będzie przeszkadzać w mieście. Udało się więc stworzyć crossovera, który bardziej nadaje się do tego, do czego powinien, niż do tego, do czego zazwyczaj się ich używa. Leasing na nowego Nissana 2016 czy to model Qashqai, leasing na X Trail czy inne modele nissana można otrzymać na warunkach promocyjnych na stronie kalkulator-leasingowy.pl