leasing na samochód, leasing samochodu

Leasing Nissan Quashkai

Leasing samochodowy na Nissana Quashkai

Nowy Qashqai został zaprojektowany w studiu stylistycznym Nissana w Londynie. Z kolei prace nad układem napędowym i zawieszeniem są prowadzone w Cranfield. Pojazd ten w całości powstał zatem w Europie i podobnie jak poprzednik, ma łączyć w sobie cechy crossovera i pojazdu kompaktowego.Nissan rozpoczął już testy drogowe drugiej generacji modelu Qashqai. Auto zostanie zaprezentowane w połowie 2013 roku.
Ceny zapewne zostaną na niezmienionym poziomie, auto można wziąć w leasingu samochodowym w na kredyt samochodowy. Najlepsze kalkulacje rat leasingowych zapewnia nissan leasing kalkulator nissan rat . Nowa generacja Qashqaia ma się wyróżniać lepiej wykonanym wnętrzem, niższą emisją szkodliwych substancji oraz mniejszym apetytem na paliwo niż dotychczasowy model. Producent najprawdopodobniej zrezygnuje z 7-osobowej wersji +2, gdyż taka odmiana pojawi się w większym SUV-ie, nowym X-Trailu. Ze względu na duże zainteresowanie pakietem N-Tec+, zawierającym m.in. nawigację GPS oraz system Bluetooth, inżynierowie Nissana skupili się na rozwinięciu tych technologii. Możemy zatem oczekiwać, że auto będzie wyróżniało się długą listą elektronicznych dodatków.

Pod względem stosowanych jednostek napędowych, Qashqai w dalszym ciągu będzie korzystał z silników Renault. Możemy się spodziewać diesli o pojemnościach 1.5 oraz 1.6-litra, a także turbodoładowanych motorów benzynowych 1.2 i 1.6-litra, oraz wolnossących 1.6 oraz 2-litrów. Ten model jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów Nissana w Polsce – dostępny również w naszym leasingu samochodowym.