leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing samochodu Citroen Jumper

Leasing Citroen Jumper samochód dostawczy

Leasing na samochód dostawczy Citroen Jumper to największy dostępny pojazd w całej gamie aut francuskiego koncernu. Podobnie jak w przypadku swojego mniejszego brata, modelu Jumpy, powstał w ramach współpracy grupy PSA (właściciela marek Peugeot i Citroen) oraz grupy Fiat i zaliczany jest ze swoimi braćmi (Fiatem Ducato i Peugeotem Boxerem) do grupy średnich aut dostawczych z których wszystkie można dostać w leasingu samochodowym. Samochody te dzielą jedną płytę podłogową oraz praktycznie wszystkie elementy mechaniczne. Po raz pierwszy został zaprezentowany, jako następca Citroen C25/35, w 1994 roku podczas salonu samochodów użytkowych w Genewie i już rok później został uznany „Samochodem dostawczym roku 1995”. Nowa, druga już generacja auta, która jest dostępna do dziś została zaprezentowana w 2006 roku podczas salonu samochodowego w Madrycie. W porównaniu do poprzednika, nowy Jumper wydłużył się w zależności od wersji od 20 do 50 cm, a jego minimalna ładowność zwiększyła się do 1090 kg. Wynik wspólnej pracy PSA oraz Fiata powstaje w fabryce Sevel Sud w miejscowości Val di Sangro we Włoszech.

Leasing na samochód dla firmy to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania środków trwałych w firmie. Najczęściej samochody leasinguje się w formie leasingu operacyjnego w procedurze uproszczonej, co daje efekt tzw. Tarczy Podatkowej. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy oraz inne pojazdy kołowe. Leasing na samochody dotyczy zarówno pojazdów nowych jak i używanych. Najlepszy leasing samochodu dostawczego.

Nadwozie Citroena Jumpera jest typowe dla samochodów dostawczych i można je określić jako prostokątna bryła, której celem jest pomieszczenie jak największej ilości ładunków. Od swoich braci spod znaku Peugeota i Fiata odróżnia się tak naprawdę tylko lekko zmienionym przodem, a w szczególności wloty powietrza oraz umieszczonym na środku dużym logo Citroena. Nowy Jumper dostępny jest jako 4-drzwiowy furgon lub też jako 2- albo 4-drzwiowe podwozie do zabudowy według kryteriów i zapotrzebowania klienta. Gama jednostek z kolei obejmuje 3 silniki wysokoprężne. Dwa o pojemności 2.2 litra, jednak w zależności od wersji osiągające moc 100 lub też 120 KM. Maksymalny moment obrotowy jaki osiągają to odpowiednio 250 i 320 Nm. Najmocniejsza jednostka wysokoprężna o pojemności 3 litrów została zapożyczona od firmy Iveco i rozwija moc 157 KM oraz maksymalny moment obrotowy 400 Nm dostępny od 1750 obrotów na minutę. Wszystkie silniki spełniają normę emisji spalin Euro 4 oraz mogą współpracować z 5- lub 6-biegową manualną skrzynią biegów.

Umożliwiamy wszystkim zainteresowanym bankowym leasingiem samochodowym zorientowanie się w parametrach dostępnego leasingu samochodów, maszyn i urządzeń, zaplanowanie budżetu oraz rozważenie opcji i usług pakietowych. Jako jedyny przelicza prawidłowo ofertę leasingu operacyjnego dla każdego rodzaju leasingowanego przedmiotu w najlepszych firmach leasingowych. Kalkulator rat leasingowych pozwala poznać możliwą kwotę raty leasingowej oraz wysłać zapytanie o najlepszą ofertę. Dysponujemy też ofertą kredytu samochodowego i refinansowania posiadanego pojazdu.
W zakresie bezpieczeństwa Citroen Jumper stał się takim samochodem dostawczym jakim przystaje być w XXI wieku, czyli wyposażonym podobnie jak samochody osobowe. W wersji podstawowej standardowo wyposażony jest w poduszkę powietrzną kierowcy, a za dodatkową opłatą również w poduszkę pasażera. Z elektronicznych systemów wspomagających kierowcę w seryjnie montowany jest system przeciwdziałający blokadzie kół podczas hamowania ABS z systemem rozdziału siły hamowania EBD oraz system wspomagający nagłe hamowanie BAS. W wersjach lepiej wyposażonych dostępny jest dodatkowo system stabilizujący to jazdy ESP oraz system zapobiegający ślizganiu się kół przy ruszaniu i jeździe po śliskiej nawierzchni ASR. Dotychczas Jumper nie został poddany testom zderzeniowym przeprowadzanym przez EuroNCAP.
Do umowy leasingu na samochód dostępny jest bezpłatny pakiet usług:  1) Karta paliwowa BP (rozliczenia bezgotówkowe, dostęp przez internet) , 2) Konto bankowe z dostępem do wszystkich usług bankowych przez internet , 3) Bezpłatny Serwis Leasing Plus, 4) Ubezpieczenia Spłaty Leasingu GAP i wiele innych korzyści.

Liczba konkurentów, z którymi zmierzyć się musi Citroen Jumper jest naprawdę spora. Wśród nich wymienić należy m.in. Leasing Fiata Ducato, Leasing Iveco Daily, Leasing Forda Transita, Leasing Mercedesa Sprintera, Leasing Nissana Cabstara, Leasing Peugeota Boxera, Leasing Renault Mastera, Leasing Opla Movano, a także Leasing Volkswagena Craftera od 1% wkładu własnego – znajdziesz na