leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing samochodu Dacia

Nowe modele Dacii oferują, podobnie jak znane już modele z gamy Dacii, bezkonkurencyjny stosunek ceny do ilości miejsca i parametrów użytkowych. Dacia jak zwykle daje więcej za mniej: jej wymiary zewnętrzne i wewnętrzne odpowiadają samochodom kompaktowym z wyższego segmentu. Nowa Dacia Sandero w leasingu 104%, dzięki szerokości nad podłokietnikami wynoszącej 1436 mm może komfortowo pomieścić z tyłu 3 dorosłe osoby lub 3 foteliki dla dzieci, w tym 2 mocowane za pomocą systemu ISOFIX. Pojemność bagażnika jest bezkonkurencyjna wziąwszy pod uwagę cenę i kompaktowe wymiary auta. Auto jest praktyczne i dysponuje szerokimi możliwościami zmiany konfiguracji wnętrza dzięki tylnej kanapie składanej z oparciem dzielonym w układzie 1/3 – 2/3. Wnętrze zostało zmienione, aby zapewnić większą ilość schowków. Dodano centralnie umieszczony w górnej części deski rozdzielczej otwarty schowek. Schowki w przednich drzwiach mogą pomieścić butelkę o pojemności 1,5 l.

Korzystny stosunek ceny do przestronności. Leasing Dacia Logan jest prawdziwym rodzinnym autem, oferującym w pełni komfortowe i praktyczne wnętrze 5 dorosłym osobom: promień 177 mm na wysokości kolan z tyłu i jedna z największych w tym segmencie, wynosząca 510 dm3 pojemność bagażnika w konfiguracji podstawowej. Nowością w stosunku do modelu poprzedniej generacji jest tylna kanapa ze składanym w układzie 1/3-2/3 oparciem (dostępna w zależności od wersji).

Leasing samochodowy Dacii Duster w procedurze uproszczonej to tylko dokumenty rejestrowe i dowód osobisty. Szerokie błotniki i wysokie nadwozie zapowiadają silną osobowość. Dacia Duster to prawdziwe terenowe auto. Design prawdziwego 4×4 podkreśla solidność i zamiłowanie do przygód poza utartymi trasami.
Również w mieście Dacia Duster znajdzie wielu zwolenników dzięki eleganckiej stylistyce, chromowanemu grillowi i przednim światłom z podwójnym układem optycznym. Jej unikalny charakter można dodatkowo podkreślić wybierając pakiet Premium1 (relingi dachowe w kolorze matowego chromu, obudowy lusterek bocznych i obręcze kół ze stopu metali lekkich w kolorze ciemnoszarego metalu, osłony przedniej i tylnej części podwozia, progi z matowego chromu, dodatkowo przyciemniane tylne szyby) lub jedno z licznych akcesoriów (szerokie listwy ochronne na drzwi, osłony nadkoli czy stylowe osłony rurowe).

Bezpłatna paliwowa Karta BP, rachunek bankowy oraz ubezpieczenie GAP w leasingu na Dacia Lodgy. Samochody Dacia z naszą pomocą możesz leasingować w bankowym leasingu na okres do 7 lat z wkładem własnym tylko 1%. Prosty leasing samochodu przez internet – najtaniej.