leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing samochodu dostawczego Fiat Ducato

Leasing Fiata Ducato

Leasing na samochód dostawczy Fiat Ducato lub Iveco Daily dla firmy to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania środków trwałych w firmie. Najczęściej samochody leasinguje się w formie leasingu operacyjnego w procedurze uproszczonej, co daje efekt tzw. Tarczy Podatkowej. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy oraz inne pojazdy kołowe. Fiat Leasing Kalkulkator na samochody dotyczy zarówno pojazdów nowych jak i używanych.
Fiat Ducato to kolejne auto, które jest wynikiem współpracy Fiata z grupą PSA, która jest właścicielem marek Citroen oraz Peugeot. Razem z Ducato powstały bliźniacze modele Citroen Jumper i Peugeot Boxer. Historia tych pojazdów rozpoczęła się w 1978 roku, a od tamtej pory nastąpiły dwie zmiany generacyjne. Obecnie, od 2006 roku, w sprzedaży i leasingu samochodowym dostępna jest już trzecia generacja, choć na niektórych rynkach wciąż sprzedawany jest poprzednik, który jest cały czas produkowany w brazylijskim mieście Sete Lagoas oraz w rosyjskiej Jełabudze.

Wszystkie modele Ducato i Iveco dostępne są u nas w leasingu od 1% wartości w procedurze uproszczonej. Leasing możliwy jest na wet na 7 lat, co zapewnia niską ratę leasingową. W porównaniu do poprzednika, nowe Ducato wydłużyło się w zależności od wersji od 20 do 50 cm, a jego minimalna ładowność zwiększyła się do 1090 kg. Maksymalna z kolei wynosi 1995 kg, a pojemność ładunkowa to aż do 17 m3 dzięki długości wnętrza do 4.1 metra oraz szerokości 1,87 metra. Z kolei tylny próg został obniżony do 53 cm od ziemi i może zostać jeszcze bardziej obniżony do 46 cm, dzięki zastosowaniu nowoczesnego tylnego zawieszenia samopoziomującego. Model ten produkowany jest w zakładach firmy Sevel Sud w miejscowości Val di Sangro we Włoszech i jak dotychczas może pochwalić się dużą popularnością, gdyż od 1981 roku sprzedano ponad 2 miliony tych aut.
Umożliwiamy wszystkim zainteresowanym bankowym leasingiem leasing samochodu dostawczego,  zorientowanie się w parametrach dostępnego leasingu samochodów Fiat, Iveco i innych, zaplanowanie budżetu oraz rozważenie opcji i usług pakietowych. Jako jedyny przelicza prawidłowo ofertę leasingu operacyjnego dla każdego rodzaju leasingowanego przedmiotu w najlepszych firmach leasingowych. Kalkulator rat leasingowych pozwala poznać możliwą kwotę raty leasingowej oraz wysłać zapytanie o najlepszą ofertę. Dysponujemy też ofertą kredytu samochodowego i refinansowania posiadanego pojazdu.

Stylistycznie nie można powiedzieć, że odnosi się do innych modeli Fiata, gdyż nadwozie miało być wykorzystywane także przez Citroena i Peugeota. Skoncentrowano się więc na właściwościach użytkowych, dla zapewnienia których najlepsza jest prostokątna bryła. Od swoich francuskich braci niewiele się różni, jedyne różnice widać na przedzie auta, gdzie na środku osłony chłodnicy znajduje się logo Fiata. Ducato dostępne jest w 4 wersjach nadwozia obejmujące 4-drzwiowy furgon, 4-drzwiowy kombi-van, 2-drzwiowe podwozie oraz 4-drzwiwoe podwozie z podwójną kabiną. Może też być dowolnie zabudowany według zaleceń klienta. Auto takie można wziąć w leasingu lub w kredycie samochodowym z naszą pomocą najtaniej. W gamie silników dostępne są trzy jednostki wysokoprężne, których pojemność wynosi 2.2 litra, 2.3 litra oraz 3 litry. Ich moc wynosi się odpowiednio 100 KM, 120 KM oraz 160 KM. Ostatnią możliwością jest ekologiczny benzynowy silnik o pojemności 3 litrów, który może być zasilany sprężonym gazem ziemnym CNG. Jego moc kształtuje się na poziomie 136 KM.
Do umowy leasingu na samochód dostępny jest bezpłatny pakiet usług: Karta paliwowa BP (rozliczenia bezgotówkowe, dostęp przez internet) , Konto bankowe z dostępem do wszystkich usług bankowych przez internet , Serwis Leasing Plus, Ubezpieczenia Spłaty Leasingu GAP.

Wyposażenie w elementy zapewniające bezpieczeństwo przypomina te z aut osobowych. Co prawda w wersji podstawowej dostępna jest tylko poduszka powietrzna kierowcy i system antypoślizgowy ABS z rozdziałem siły hamowania EBD. Jednak w wyposażeniu dodatkowym znaleźć można już poduszkę powietrzną pasażera, poduszki boczne, system elektronicznej kontroli stabilności toru jazdy ESP, mechaniczne wspomaganie nagłego hamowania oraz system kontroli trakcji ASR. Model ten nie został jeszcze poddany testom zderzeniowym EuroNCAP. Główną konkurencją dla Fiata Ducato stanowią bliźniacze Citroen Jumper, Peugeot Boxer, a także Mercedes Sprinter, Renault Master oraz Volkswagen Crafter- wszystkie je możemy wyleasingować z wpłatą własną od 1%, na okres do 7 lat, również dla młodych firm, leasing kalkulator samochodu dostawczego w procedurze uproszczonej.