leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing samochodu dostawczego Ford Transit

Leasing na samochód dostawczy Ford Transit

Leasing na samochód dostawczy  Ford Transit na  – to jeden z najstarszych samochodów dostępnych na rynku, a zarazem największy dostępny w gamie producenta. Auto można leasingować i kredytować za naszym pośrednictwem na najlepszych warunkach – lepiej niż w salonie. Wkład własny w leasingu może wynieść już od 1%, okres leasingowania nawet na 7 lat. Wszystkie samochody dostawcze i osobowe otrzymasz u nas w procedurze uproszczonej – bez dokumentów finansowych. Dodatkowo w leasingu na Forda Transit otrzymasz gratis Kartę Paliwową oraz konto bankowe.

Historia transita rozpoczęła się w już w roku 1965. Obecny model został oznaczony już numerem siódmym i zaprezentowany został w 2006 roku. Od swojego początku był bardzo popularnym modelem o czym świadczy chociażby fakt, że sprzedanych zostało już ponad 5 milionów egzemplarzy. Dwukrotnie został również uhonorowany tytułem „Van of The Year” w roku 2001, a ostatnia generacja w roku 2007. Ford Transit w klasyfikacji zaliczany jest do średnich aut dostawczych. W zależności od wersji model ten może mieć cztery długości nadwozia (4863, 5230, 5680 lub 6403 mm), trzy różne rozstawy osi (2933, 3300 lub 3750 mm) i trzy różne wysokości. Pojemność przestrzeni ładunkowej zaś wynosić może od 5,8 do 14,2 m3. Maksymalna długość ładunku jaki zmieścić się może w Fordzie wynosi 258 cm, w wersji krótkiej, a w wersji długiej nawet 411 cm. Istnieje również możliwość przystosowania pojazdu do przewozu osób, wtedy też zmieścić się może aż do 17 osób. Produkcja Forda Transit odbywa się w tureckiej miejscowości Kocaeli oraz w angielskim mieście Southampton.
Leasing na samochód dla firmy to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania środków trwałych w firmie. Najczęściej samochody leasinguje się w formie leasingu operacyjnego w procedurze uproszczonej, co daje efekt tzw. Tarczy Podatkowej. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy oraz inne pojazdy kołowe. Leasing na samochody dostawcze dotyczy zarówno pojazdów nowych jak i używanych.

Nadwozie to typowa konstrukcja jednobryłowa, z płaskimi ścianami bocznymi i ścianą tylną. Jedyne elementy charakterystyczne dla marki Ford znajdują się na przedzie. A są nimi przede wszystkim duże reflektory oraz podzielona na trzy części przednia kratka wlotu powietrza, na której środku umieszczono duże, owalne logo producenta. Ford Transit na rynku polskim dostępny jest w 5 wersjach nadwozia, jako 4-drzwiowy furgon, 4-drzwiowy minibus, 4-drzwiowy minibus M2, 2-drzwiowe podwozie oraz 4-drzwiwoe podwozie z podwójną kabiną. Pod maską znaleźć się może jeden z 8 silników wysokoprężnych o 3 pojemnościach. Najmniejszą pojemnością jest 2.2 litra i tego silnika są 4 wersje, które osiągają moc 85, 115, 140 KM oraz wersja z filtrem cząstek stałych również 115 KM. Silnik o pojemności 2.4 litra występować może w trzech wersjach o mocach 100, 115 oraz 140 KM. Największym i zarazem najmocniejszym jest diesel o pojemności 3.2 litra, który charakteryzuje się mocą 200 KM i maksymalnym momentem obrotowym 470 Nm dostępny od 1700 obrotów na minutę. Napęd przenoszony jest na tylną oś za pomocą 5- lub 6-biegowej manualnej skrzyni biegów. W standardowym wyposażeniu w elementy zapewniające bezpieczeństwo podróżnym Ford Transit oferuje poduszkę powietrzną kierowcy oraz system przeciwdziałający blokadzie kół podczas hamowania ABS wraz z systemem rozdziału siły hamowania EBD. Ponadto seryjnie montowany jest układ stabilizacji toru jazdy ESP, system kontroli trakcji BTCS oraz wspomaganie podjazdu pod górę HLA. Za dodatkową opłatą nabyć można jeszcze poduszkę powietrzną pasażera. Na modelu Ford Transit nie przeprowadzono jak dotąd testów zderzeniowych niezależnej organizacji EuroNCAP.

Umożliwiamy wszystkim zainteresowanym bankowym leasingiem samochodowym zorientowanie się w parametrach dostępnego leasingu samochodów, maszyn i urządzeń, zaplanowanie budżetu oraz rozważenie opcji i usług pakietowych. Jako jedyny przelicza prawidłowo ofertę leasingu operacyjnego dla każdego rodzaju leasingowanego przedmiotu w najlepszych firmach leasingowych. Kalkulator rat leasingowych pozwala poznać możliwą kwotę raty leasingowej oraz wysłać zapytanie o najlepszą ofertę. Dysponujemy też ofertą kredytu samochodowego i refinansowania posiadanego pojazdu.
Konkurencję dla tego modelu stanowią Mercedes Sprinter, Opel Vivaro, Volkswagen Crafter, Peugeot Boxer oraz Renault Master i Citroen Jumper które możesz otrzymać również w leasingu za naszym pośrednictwem przy wkładzie własnym do leasingu 1%, na okres do 7 lat oraz w procedurze uproszczonej bez dokumentów finansowych.