leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing samochodu Toyota RAV4 2014

Leasing Toyota. Jednym z najczęściej branych w leasingu lub w kredycie samochodów Toyoty jest model Toyota RAV 4, który w tym roku możemy brać w leasing w nowej wersji 2013. Po niemal 20 latach obecności rynkowej RAV4 uchodzi za wzorzec SUV-a. Jest dostępny w ponad 150 krajach świata z łączną sprzedażą 4,5 mln sztuk (z czego około 1,2 mln w Europie).  Dobrym wyjściem jest leasing Toyota RAV4 jest usługa bankowej firmy leasingowej. Najnowsza generacja Toyoty RAV4 jest pojazdem jeszcze bardziej rodzinnym i wszechstronnym niż jej poprzednicy, o całkowicie nowym wyglądzie nadwozia i licznymi nowinkami technicznymi. Finansowanie nowej Toyoty można uzyskać już przy wpłacie 1% wartości w leasingu samochodowym lub nawet 0% w kredycie samochodowym na Toyotę RAV4. U nas w procedurze uproszczonej bez dokumentów oraz na okres nawet 7 lat, co daje bardzo tani leasing samochodowy na poziomie Leasingu 104% lub 105% przy wkładzie własnym 45% wartości. Leasing samochodu Toyota RAV4 na 7 lat otrzymasz już przy oprocentowaniu 3% rocznie z wkładem własnym 1% !

Długość całkowita pojazdu wzrosła o 205 mm, szerokość o 30 mm, wysokość zmalała natomiast o 25 mm. Rozstaw osi wynosi teraz 2660 mm i jest aż o 100 mm większy niż w dotychczasowym modelu. Dzięki temu wyraźnie wzrosła także przestronność wnętrza. RAV4 oferuje najwięcej w swojej klasie przestrzeni na tylnej kanapie, którą dzięki systemowi Easy Flat można dowolnie kształtować i łatwo składać poszczególne jej części. Bagażnik ma teraz pojemność aż 547 litrów. Z zewnątrz samochód nawiązuje do pozostałych modeli Toyoty dzięki utrzymaniu wspólnego języka stylistycznego Under Priority oraz Keen Look. Jako SUV RAV4 otrzymał bardziej muskularne nadwozie z licznymi akcentami terenowymi. Dzięki zupełnie nowej konstrukcji słupków wyraźnie poprawiła się także widoczność. Rewolucyjne zmiany nastąpiły także wewnątrz pojazdu, które poza większymi rozmiarami nabrało jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu i ukierunkowania na kierowcę. W środku znalazły się materiały najwyższej jakości o miękkim wykończeniu i licznymi przeszyciami skórzanymi.

Wszystkie silniki zostały zoptymalizowane pod kątem zużycia paliwa i emisji CO2, które w nowej generacji spadną średnio o 12%. Wśród jednostek napędowych znajdzie się nowy silnik Diesla o pojemności 2 litrów i mocy 124 KM. Dostępne będą także wersje benzynowe 2.0 o mocy 151 KM z manualną skrzynią biegów lub automatyczną typu CVT oraz mocniejszy diesel 2.2 o mocy 150 KM (manualna lub automatyczna skrzynia biegów). Za prowadzenie odpowiada nowa generacja układu jezdnego Integrated Dynamic Drive System z nową funkcją Sport. System kontroluje jednocześnie pracę napędu na 4 koła, systemu stabilizacji toru jazdy VSC oraz elektronicznego wspomagania kierownicy. Moment obrotowy może być rozdzielany na przednią i tylną oś w proporcji od 100:0 do 50:50 (przód/tył). W ofercie leasingu leasing na Toyotę u nas otrzymasz również bezpłatnie kartę paliwową BP, serwis Leasing Plus oraz rachunek Bankowy. spłatę leasingu samochodu można ubezpieczyć od straty finansowej GAP. Leasing przyznawany jest na podstawie dokumentów rejestrowych i dowodu osobistego – tylko przez internet otrzymasz najtańszą ofertę leasingu samochodowego na każdą Toyotę.