leasing na samochód, leasing samochodu

Leasing Skoda Octavia 2014 – opis, cennik i kalkulacja leasingu

Przyszli klienci Leasing SKODY, którzy zapewne niebawem odwiedzą salony czeskiego producenta, mogą cieszyć się już kompletem informacji. Po tym jak w pełni poznaliśmy gamą silnikową i kompletne odmiany wyposażeniowe, przyszedł moment ujawnienia cennika. Ceny wahają się od 59 do 92 tys. zł. Silniki 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0 – diesle i benzynowe. Wersje wyposażenia Active, Ambition, Elegance. Wszystkie możesz mieć w kredycie samochodowym lub w leasingu na samochód. Najtańszą ofertę leasingową na Skodę na pewno zaproponuje doradca kalkulator-leasingowy.pl

Auto oferowane w trzech wersjach (Active, Ambition i Elegance), może mieć pod maską jeden z czterech silników benzynowych TSI, lub czterech wysokoprężnych TDI. Na razie w cenniku znalazły się tylko dwa motory wysokoprężne, do których z czasem dołączą kolejne. Wszystkie wersje można leasingować w najtańszym leasingu samochodu Skoda na . W obydwu przypadkach otrzymacie finansowanie w procedurze uproszczonej, bez dokumentów finansowych w ciągu 1 dnia, przy wpłacie własnej 1%, nawet na 7 lat. W leasingu ubezpieczenie AC za 3% wartości oraz bezpłatną kartę paliwową.

Octavia trzeciej generacji oficjalnie wjedzie do polskich salonów w marcu 2013 roku. Podstawowy Active z silnikiem 1.2 TSI o mocy 85 KM to wydatek 59 500 zł. W wersji tej standardowo znajdzie się na pokładzie m.in.: klimatyzacja Climatic, radio Blues z czterema głośnikami, elektryczne i podgrzewane lusterka boczne wraz z automatyką szyb przednich, 7 poduszek powietrznych, ESP, ACS, sygnalizację niezapiętych pasów kierowcy i pasażera, 5 zagłówków regulowanych na wysokość, uchwyty ISOFIX na zewnętrznych miejscach tylnej kanapy, czy centralny zamek ze sterowaniem.