leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

LEASING SKODA

Marką samochodową która cieszy się obecnie ogromny zainteresowaniem kupujących lub leasingujących samochody jest SKODA brana w Skoda Leasing  kalkulator oferuje leasingi fabryczne, jednak często Klienci mogą otrzymać znacznie lepszą ofertę w firmach leasingowych poza salonem samochodowym, np. online – jak  lub przez doświadczonych brokerów jak kalkulator-leasingowy.pl  Procedura udzielenia leasingu na SKODĘ jest bardzo prosta – wystarczy wejść na stronę , wypełnić formularz kontaktowy z preferowanymi warunkami leasingu samochodowego. Doradca leasingowy przygotuje ofertę i prześle ją Klientowi na adres email.

Samochody SKODA bardzo często kupowane są w leasingu samochodowym. Klienci cenią sobie przede wszystkim leasing auta w procedurze uproszczonej (bez dokumentów finansowych), z niską wpłatą własną oraz niską ratą leasingową dzięki temu, że leasing na SKODĘ może być przyznany nawet na okres 7 lat. Największym powodzeniem kupujących cieszy się przede wszystkim leasing SKODA OCTAVIA oraz SKODA SUPERB.

Klienci równie często kredytują samochody, chociaż osoby prywatne w niektórych firmach leasingowych jak Getin mogą dostawać zarówno leasing na firmę jak i leasing dla osób prywatnych czyli leasing konsumencki. Jego dogodnością są niskie koszty oraz procedura uproszczona gdzie nie trzeba przedstawiać zaświadczeń o zarobkach. Często na  leasing konsumencki decydują się osoby które nie spełniają już kryterium zdolności kredytowej na kredyt samochodowy.

Jeśli Leasingobiorca będzie zainteresowany ofertą, poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z Doradcą można złożyć wniosek leasingowy na samochód. Warto korzystać z doradców leasingowych z doświadczeniem. Następnie Leasingobiorca otrzymuje Decyzję Leasingową. Zasadą jest, że to klient zamawia konkretne auto w salonie. Doradca przygotowuje dokumenty umowy leasingu samochodowego, podpisuje umowę z Klientem oraz pobiera z Salonu dokumenty samochodu i fakturę zakupu. Po zarejestrowaniu, zapłaceniu i ubezpieczeniu samochodu przez doradcę leasingowego, leasingobiorca może odebrać auto z salonu.

Promocyjny leasing samochodowy NA SKODĘ poza salonami samochodowymi może być nawet 5% tańszy niż transakcja salonie samochodowym, co warto zapamiętać.

Najlepsze firmy leasingowe mają rozbudowany pakiet ofert dla klientów. Można tutaj wymienić choćby Leasing z Ubezpieczeniem Umowy GAP,  Leasing 1%, Leasing Niska Rata na 7 lat czy Leasing z bezpłatną kartą paliwową i kontem bankowym. W czasie wakacji niektórzy kuszą Klienta promocjami, np. Leasing 2 raty po 1 zł. Korzystną  ofertę leasingu samochodów SKODA można otrzymać poprzez portal.