leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Leasing Subaru Forester, Legacy, Outback 2015

Leasing Subaru Forester, Legacy, Outback

Najnowsza generacja Subaru Forestera w leasingu od 120 tys zł. Za najtańszą odmianę lekkiego SUV-a trzeba zapłacić 28 900 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 120 tys. zł.  Auto można sfinansować za pomocą najlepszego leasingu Subaru w procedurze uproszczonej. Oznacza to leasing samochodu Subaru z wpłatą własną od 1%, okres leasingu nawet do 7 lat co daje najniższą ratę finansowania oraz leasing bez dokumentów finansowych. Dodatkowo w leasingu klient otrzymuje kartę paliwową BP gratis oraz możliwość ubezpieczenia leasingu od straty finansowej GAP lub ubezpieczenia spłaty umowy leasingu na życie Life.

To już czwarta generacja SUV-a, którą można wziąć w leasingu samochodowym lub w kredycie. Auto według zapewnień producenta ma teraz sztywniejszą konstrukcję, od razu widać widać, że zostało odmłodzone stylistycznie. Gabaryty pozostawiono już praktycznie bez zmian, ale powiększono jego bagażnik. Wewnątrz zastosowano deskę rozdzielczą wraz z konsolą centralną przypominającą tą z nowej Imprezy, czy modelu XV.Pod maską Forestera można znaleźć przede wszystkim silnik typu bokser. W gamie jednostek są dwa benzynowce – 2.0i o mocy 150 KM i 198 Nm, lub turbodoładowany 2.0XT generujący 240 KM i 350 Nm.Dodatkowo dla europejczyków jest także Diesel – to motor 2.0D dostarczający 147 KM i 350 Nm. Nowością jest system X-Mode (wersje Lineartronic) opracowany do jazdy na śliskiej lub nierównej nawierzchni. Łączy sterowanie całym układem napędowym i ESP, działa do 40 km/h. Dodatkowa funkcja to kontrola prędkości podczas zjeżdżania ze wzniesienia. Przyjemność i ekonomikę poprawiać ma też drugi układ – SI-DRIVE. Kierowca wybiera pomiędzy ustawieniami Intelligent mode i Sports mode, a w wersji turbodoładowanej dochodzi zakres S – Sports sharp mode, w którym kierowca ma do wyboru osiem biegów w bezstopniowej skrzyni.

Subaru Leasing

Dealerzy oferują finansowanie, ale najlepszy leasing na samochody Subaru Kalkulator Leasingu Subaru Forester, Legacy, Outback otrzymają państwo wysyłając zapytanie o leasingu lub kredyt. Do leasingu samochodu Subaru wystarczą dokumenty rejestrowe oraz dowody osobiste. Zapytaj u nas o ofertę leasingu, przez internet najtaniej.