Bez kategorii, leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Nowa Mazda 6 leasing i kredyt

Właśnie na polski rynku zadebiutowała nowa Mazda 6 (model 2013), dostępna w korzystnym leasingu i kredycie samochodowym. Leasing nowej Mazdy 6 dostępny jest na najlepszych warunkach zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych jako leasing konsumencki. Wystarczą dokumenty rejestrowe/tożsamości, 1% wkładu własnego oraz kontakt z nami by otrzymać najlepszy leasing Mazdy w procedurze uproszczonej. Ofertę leasingu można zamówić leasing mazda na stronie portalu wleasing kalkulator leasingowy .

Nowa Mazda 6 oferuje silniki benzynowe o pojemności 2 litrów i mocach 145 oraz 165 KM, benzynowy 2.5 litra i mocy 192 KM oraz diesle pojemności 2.2 i mocach 150 i 175 KM. Ten drugi może pochwalić się momentem obrotowym aż 420 Nm. Ceny wersji sedan oraz kombi są identyczne i zaczynają się od 88.700 zł za wersję 2.0 Skyactive G a kończą na 134.000 zł za najlepiej wyposażoną wersję 2.5 192 KM. Nowa Mazda 6 to piękne auto, dostępne w leasingu lub kredycie samochodowym – u nas na najlepszych warunkach.

Klienci mają możliwość leasingu i kredytu online w procedurze uproszczonej – wystarczy 10 minut i otrzymują decyzję leasingową lub kredytową przez telefon. Wkład własny w kredycie od 0%, w leasingu wystarczy natomiast tylko 1% bez dokumentów finansowych. Nową Mazdę 6 możemy wyleasingować na okres do 7 lat lub skredytować na okres do 10 lat.

Warto wiedzieć, że do leasingu nowej Mazdy nasi Klienci otrzymują: kartę paliwową BP Routex, bezpłatne konto bankowe, serwis Leasing Plus oraz możliwość ubezpieczenia spłaty umowy leasingowej lub kredytowej GAP oraz Life. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę. Obsługujemy Klientów bezpośrednio w całym kraju. Samochód można zakupić u dowolnie wybranego dealera Mazdy. Postaw na tani i dobry leasing i kredyt samochodowy przez internet.