leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Promocja Niski Procent

Partner sprzedaży przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę leasingową na nowe samochody osobowe i dostawcze przy najniższym na rynku oprocentowaniu od 4,5%. Tak korzystna oferta możliwa jest dzięki dofinansowaniu leasingu z EBI oraz specjalnej promocji marżowej. Oferta obowiązuje na leasing samochodu wydanego do końca 2014 roku.

Klienci zainteresowani leasingiem samochodu w mogą ubiegać się o finansowanie z wkładem własnym od 1% wartości, na okres od 2 do 7 lat. Samochody do wartości 150 tyś zł netto objęte są procedurą uproszczoną. W ramach procedury uproszczonej nie są wymagane dokumenty finansowe czy zaświadczenia, wystarczą dokumenty rejestrowe firmy oraz dowody osobiste.

Do umowy leasingu operacyjnego samochodu Klient otrzymuje bezpłatnie Kartę paliwową BP, konto bankowe w Getin Bank oraz bezpłatny serwis Leasing Plus. Umowa może być ponadto gwarantowana ubezpieczeniem spłaty rat leasingowych GAP, w trzech wariantach oraz ubezpieczeniem spłaty rat Life. Wszystkie leasingowane pojazdy podlegają ubezpieczeniu komunikacyjnemu na preferencyjnych warunkach w PZU lub WARTA.

Oferta leasingu „niski procent wleasingu” obliczy kalkulator leasingowy obowiązuje dla wybranych Klientów na nowe pojazdy wszystkich marek, wydane do końca marca lub do wyczerpania środków dofinansowania. Zapraszamy do złożenia zapytania o kalkulację leasingu.