leasing na samochód, leasing samochodowy, leasing samochodu

Renault Master w leasingu

Renault Master w Leasingu

Jednym z najbardziej popularnych w naszym kraju samochodów w leasingu jest Renault Master.

W nowym Renault Master szczególną uwagę zwrócono na ergonomię miejsca kierowcy, w celu zapewniania najwyższego poziomu wygody nawet podczas długich tras. Kabina jest obecnie bardziej komfortowa i lepiej przystosowana do potrzeb osób wysokich, m.in. dzięki wydłużeniu jej o 5,7 cm, co wykorzystano na zwiększenie ilości miejsca na nogi. Kabina Mastera została wyposażona w największą na rynku ilość funkcjonalnych schowków. Zostały one zaprojektowane specjalnie do przewożenia różnych przedmiotów, które są niezbędne w codziennej pracy.
Umożliwiamy wszystkim zainteresowanym bankowym leasingiem samochodowym Renault Master zorientowanie się w parametrach dostępnego leasingu samochodów, maszyn i urządzeń, zaplanowanie budżetu oraz rozważenie opcji i usług pakietowych. Jako jedyny przelicza prawidłowo ofertę leasingu operacyjnego dla każdego rodzaju leasingowanego przedmiotu w najlepszych firmach leasingowych. Kalkulator rat leasingowych pozwala poznać możliwą kwotę raty leasingowej oraz wysłać zapytanie o najlepszą ofertę. Dysponujemy też ofertą kredytu samochodowego i refinansowania posiadanego pojazdu.
Leasing na samochód dostawczy Renault Master dla firmy to najbardziej rozpowszechniona forma finansowania środków trwałych w firmie. Najczęściej samochody leasinguje się w formie leasingu operacyjnego w procedurze uproszczonej, co daje efekt tzw. Tarczy Podatkowej. Przedmiotem leasingu mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy oraz inne pojazdy kołowe. Leasing na samochody dotyczy zarówno pojazdów nowych jak i używanych.

Nowy Master, spalający o 1 l/100 km mniej w stosunku do poprzedniej wersji tego modelu i mogący się poszczycić zużyciem paliwa w cyklu mieszanym na poziomie od 7,1 l/100 km, jest liderem pod względem spalania deklarowanego (NEDC). Koszty obsługi technicznej samochodu są o 40% niższe niż w przypadku jego poprzednika i należą do najniższych na rynku. Renault Master może też pokonać dystans ponad 1 400 km na jednym baku paliwa, czyli prawie o 200 km więcej niż jego poprzednik. Master jest jednym z nielicznych dużych furgonów na rynku dostępnych w dwóch wersjach z napędem przednim i tylnym. Auto oferuje niezwykle bogatą gamę możliwych konfiguracji auta: 70 rodzajów nadwozia (furgon, kombi, minibus, podwozie i platforma z pojedynczą oraz podwójną kabiną, wersje z przedłużoną kabiną, wywrotki, nadwozia wielkoprzestrzenne), cztery długości pojazdu (trzy rozstawy osi i dwie długości tylnego zwisu), trzy wysokości nadwozia, podwójną ofertę napędu przedniego i tylnego (z kołami pojedynczymi i podwójnymi), 4 DMC: 2,8 t, 3,3 t, 3,5 t (tylne koła pojedyncze i bliźniacze) oraz 4,5 t (tylne koła bliźniacze). Wraz z debiutem nowego Mastera w 2010 roku, Renault wprowadziło także nowy silnik wysokoprężny 2.3 dCi, który występuje w trzech poziomach mocy – 100, 125 lub 150 KM. Wszystkie modele można wziąć w leasingu samochodowy z naszą pomocą już od 1% wkładu własnego, nawet na 7 lat. Francuski producent uznał jednak, że pojazd z tym motorem może być jeszcze oszczędniejszy i wprowadził kilka modyfikacji (poprawa obwodu płynu chłodzącego pozwalająca na szybszy rozruch silnika, wybór nowych pomp olejowych i pompy układu kierownicy wspomaganej, nowe ogumienie obniżające zużycie paliwa, nowy oleju do skrzyni biegów). Wszystkie zmiany pozwoliły zmniejszyć średnie spalanie o ok. 0,6 l/100 km i emisję CO2 o 16 g/km. Furgon z przednim napędem w wersji L1H1 o mocy 
125 KM ma zużywać średnio 7,5 l oleju napędowego na 100 km.
Do umowy leasingu na samochód Renault Master dostępny jest u nas bezpłatny pakiet usług: Karta paliwowa BP (rozliczenia bezgotówkowe, dostęp przez internet) , Konto bankowe z dostępem do wszystkich usług bankowych przez internet , Bezpłatny Serwis Leasing Plus, Ubezpieczenia Spłaty Leasingu GAP. Wyślij formularz zapytania o leasing Renault Master. Zmiany zaszły w kabinie. Seryjnie montowane jest radio z Bluetooth, USB oraz wejściem line-in. Nowy odbiornik radiowy z Bluetooth, USB oraz wejściem line-in dostępny jest od poziomu wyposażenia Pack Clim.  Kolejną nowością jest opcja zawieszenia pneumatycznego, dostępna od tej chwili dla większości modeli gamy 
z przednim napędem: furgony, samochody skrzyniowe, ramy z pojedynczą i podwójną kabiną, wszystkie silniki (poza dopuszczalną masą całkowitą 2,8 t). Zawieszenie to pozwala, dzięki swoim pneumatycznym elementom resorującym: utrzymywać stały prześwit niezależnie od obciążenia i korygować różnice obciążenia lewej i prawej strony pojazdu, zwiększać chwilowo prześwit samochodu lub kąt zejścia z tyłu, opuszczać tylne zawieszenie aż do uzyskania najniższego progu (450 mm) oraz dostosowywać ręcznie wysokość ładunku z tyłu (+70 mm/-60 mm).